Kto hľadá krásnu prírodu a dobrých ľudí príde na Oravu. Kto hľadá aj ticho, samotu a príjemný pobyt v drevenej chate, príde na chatu na Skalici v obci Krivá. Rozlohou neveľká drevená chatka je postavená na veľkom zalesnenom oplotenom pozemku s vlastnou prístupovou kamenistou cestou a miestom na parkovanie. V okolí chaty nie sú postavené iné chaty.

Pohodu pri vnútornom krbe alebo vonkajšom grile v drevenom altánku si môže užívať maximálne 8 ľudí, pre ktorých je v chate pripravených 8 lôžok, z toho 6 v podroví chaty a dve v spoločenskej miestnosti. Kuchyňa s elektrickým sporákom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a komplet vybavením je pripravená na prípravu i náročnejších jedál. V spoločenskej miestnosti je príjemné posedenie pri televízore so satelitným príjmom, hudbe, spoločenských hrách, alebo, a to najčastejšie len tak pri krbe a sviečkach s pohárom dobrého vína. Teplo z krbu vykuruje celú chatu a ak to nestačí sú pripravené v každej miestnosti elektircké konvektory. V chate je pitná voda, zohrieva sa elektrických prietokovým ohrievačom či už pre kuchyňu alebo na sprchovanie.
Vonkajší altánok je priestranný s elektrickým osvetlením, grilom na drevené uhlie a kompletným dreveným nábytkom vrátané hojdačky. Pre otvorený oheň na opekanie je vytvorené samostatné miesto s posedením a tiež s možnosťou varenia v kotlíku, ktorý si netreba nosiť. Orava ponúka množstvo možností aj pre tých najnáročnejších hostí. Vysokohorská turistika v Roháčoch, lyžovačka na Kubínskej holi, Spálenej, v Nižnej, Oraviciach a ďalších miestach, termálne kúpalisko Meander v Oraviciach a Dolnom Kubíne, na skok do Tatralandie alebo Bešeňovej, Oravská Priehrada, Oravský Hrad, Juráňová alebo Kvačanská dolina, okrem toho rybárčenie, hubárčenie, alebo len tak prechádzka prírodou alebo na horských bicykloch, ktoré sú aj na chate pre potreby naších hostí pripravené.


AKTUÁLNY CENNÍK

VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY PRE POBYT.